NANA

7. srpna 2010 v 7:57 | *¨♠Vivi ♠¨* |  Reviews
Vše začíná dívka jménem Komatsu Nana (Hachiko).Cestuje za svým přítelem do Tokya

,zároveň si tam chce najít práci,bydlení atd.Když nastoupí do vlaku všude bude plno..bude volné jen jedno místo vedle kterého sedí dívka..dívka o které si bude Hachiko myslet že je nějaká rocková hvězda. Rocková hvězda se stejným jménem-Nana.Nana cestuje do Tokya se snem se stát opět zpěvačkou a dát dohromady jejich starou skupinu. Hachi si k ní teda přisedne…cestou si povídají,ale až vlak dojede jejich cesty se rozdělí..až do jedné chvíle.Hachi si půjde vybrat nový byt.Když se s jejím "průvodcem" dostanou do bytu,který se jí hrozně moc zalíbil,bude si ho chtět koupit.Ale je tu jeden zádrhel-ten byt si o trošku dřív prohlédla jedna dívka,která si ho chce taky koupit.Hachi ona dívka příjde docela povědomá,když se ta dívka otočí Hachi pozná o koho jde…Je to Nana.Obě dívky se tedy nakonec rozhodnou že v něm budou bydlet obě dvě. Dvě odlišné bytosti,každá má svůj sen,totální protiklady,ale přesto se sblíží tak ,že si život sama bez té druhé nedokážou představit.
Když se Nana chystá obnovit svou starou skupinu budou tam všichni..až na jednu osobu…Rena..bývalou lásku Nany,který je momentálně člen skupiny Trapnest… skupina Trapnest,která má turné v Tokyu..
Hachi,která si začíná všímat,že se její přítel Shoji začíná chovat docela podivně ,se dozví že její milovaný přítel má novou známost.Hachiko je z toho na dně,ale až do doby kdy se skutečně naživo,díky Naně setká s Takumim,členem skupiny Trapnest,do kterého je Hachi totální blázen.To ale ještě neví,že ji miluje jedna blízká osoba-Nobu,jeden z Naniných nejlepších kamarádů,taky patřící do skupiny Blast.
NANA/REN
NANA/NOBU


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama