Earl and Fairy

16. srpna 2010 v 18:47 | *¨♠Vivi ♠¨* |  Reviews

Příběh se odehrává v 19 stol. v Anglii, kde již mnoho lidí na skřítky nevěří. Právě proto je Lydie Carlton považovaná za "praštěnou". Lydia je 17-letá dívka, která je lékařka - lékařka skřítků. Lékaři skřítků jsou v 19. století jediní, kteří ještě dokážou vidět skřítky (důvod proč je považována za "praštěnou") a také jediní, kteří dokážou najít velice vzácný meč Mellow.
Lydie žije na venkově, kde se pilně věnuje svému povolání a stará se o kocoura-džentlmena Nica. Jednoho dne jí však dojde dopis, ve kterém ji její otec zve do Londýna. Lydie nastupuje na loď v dobprovodu mužů, které za ní poslal otec. Když je však Lydii dán pokoj, potká tam mladého muže s nádhernýma popelavýma očima, který má na sobě stopy po věznění. Požádá Lydii o pomoc a Lydie, i přes varování Nica, se rozhodne záhadnému mužu pomoci.
V okamžiku, kdy uprchnou z lodi se Lydii změní život o 180%. Mladý muž ji odvede na jinou loď, která pluje do Anglie a představí se jako Edgar JC Ashenber - šlechtic, který patří k rodu modrých rytířů. Lydie se dozví, že nebyl na lodi vězněn, ale potřebuje její pomoc. Potřebuje, aby mu našla meč Mellow, který potřebuje na to, aby ho královna uznala za Modrého rytíře. Lydie nemá navybranou. Lydie se tedy vydává v doprovodu Edgarda a oddaného Ravena hledat cenný meč Mellow.
Cesta by nebyla až tak náročná, kdyby se Lydii Edgar stále nedvořil, Raven v sobě neměl netvora toužícího po krvi, neobjevil se vodní kůň Kelpie a nežádal ji o ruku, neobjevila se Ermine - mrtvá Ravenova setra s city chovanými k Edgarovi a ve stínu by nebyl princův muž, který by o sebe netvdil, že Modrým rytířem je on!!
Moje nazor: .. Ono to na první pohled anime je to stará bez grafiky ale když se tom koukneme líp tak toe něco jako z animaxu Romeo julit anime

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai-chan Ai-chan | Web | 16. srpna 2010 v 18:58 | Reagovat

Já jsem na to ještě nedodívala a pochybuju, že to nekdy udělám :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama